Altın Yunus Çeşme

Altın Yunus Çeşme

Altın Yunus Çeşme, sektöründeki öncü kimliğiyle 1974 yılında Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun ilk 1. sınıf tatil köyü olarak Ege Denizi’nin en önemli kentlerinden İzmir’in 80 km batısında yer alan Çeşme ilçesinde konuklarını ağırlıyor. 140.000 m²’lik alanda konumlanmanın avantajıyla Altın Yunus, sürdürülebilir ve yüksek kalite anlayışı odağında geliştirdiği yeni konseptler ve geniş hizmet yelpazesiyle turizmin gelişimine katkı sağlama misyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. 1974 yılından bu güne üstün tecrübesiyle Altın Yunus, konuklarına dört mevsim konforlu, kaliteli, güvenli, hijyenik, konaklama deneyimi ve yaşam tarzı sunuyor.

Altın Yunus, 250 metre uzunluğundaki Mavi Bayraklı doğal plajıyla geleneksel 'deniz-kum-güneş' tatili anlayışının yanı sıra geliştirdiği yenilikçi konseptlerle banket, catering, yat ve kongre turizmi alanlarında da hizmet sunuyor. Farklı misafir profillerine hitap edebilecek donanıma ve çeşitliliğe sahip olan Altın Yunus, sektördeki trendleri ve talepleri yakından takip ederek modernizasyon çalışmalarını sürdürüyor. Özel marinası, 10 restoranı, 8 konferans salonu ve PALMET SPA’sı ile uluslararası standartlara uyumlu, keyifli ve konforlu tatil imkânı sunan Altın Yunus, Ege’nin geçmişinden günümüze uzanan o eşsiz ruhunu, seçkin tesisi aracılığı ile konuklarına yaşatıyor.

Tüm faaliyetlerini ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında yürüten, farklı kanallardan her zaman kolayca ulaşılabilen bir marka olabilme hedefiyle, kurum kültürü içerisinde kendisini sürekli yenileyen, çağın gereklerinin önünde giderek üstün hizmet kalitesini her daim geliştiren bir tesis olarak varlığını sürdüren, sayısız turizmci ve yönetici yetiştirerek sektöründe adeta bir okul görevi üstlenen Altın Yunus Çeşme, Türk turizminin öncülüğünü yaparak, ilk olmanın verdiği avantaj ve sektörel bilgi birikimine sahip insan kaynağı ile yılın her döneminde ziyaretçilerine üstün hizmet standardı sunmaktadır.

www.altinyunus.com.tr

 
Paylaş