Yaşar Bilgi İşlem

Yaşar Bilgi İşlem

1983 yılında kurulan Yaşar Bilgi A.Ş. bir bilgi teknolojileri şirketidir. Köklü bir geçmişe sahip olan Yaşar Topluluğu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki ilk büyük SAP ERP projesi Yaşar Bilgi tarafından "ASTRON Projesi" ismi ile yapılmıştır. Bu isim zaman içinde Yaşar Bilgi’nin SAP alanında markası haline gelmiştir. ASTRON Türkiye’de SAP hizmetleri sunan ilk ve en büyük organizasyonlardan bir tanesidir.

1996 yılından bugüne, yüzlerce şirkette SAP’yi verimli bir şekilde hayata geçirmiştir. Lisans satışı, lisans bakımı, proje ve geliştirme hizmetleri vermektedir. Ayrıca, ASTRON ülkemizde bulut üzerinden SAP kullanımı sağlayan önde gelen kurumlardandır.

Yaşar Bilgi, müşterilerinin dijital dönüşümü konusunda uzmanlaşmıştır. Bulut tabanlı dijital iş yönetimi yazılım çözümleri sunmaktadır. Sektördeki kırk yıla yakın tecrübesi ile binlerce kullanıcısı olan mobil saha satış ve saha yönetim otomasyon sistemlerini hayata geçirmiştir. Siber güvenlik danışmanlığı alanında doğru, uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler sunar.

Dijital teknolojilerin doğru ve sürdürülebilir şekilde kullanımı konusunda yardımcı olur. Hız, verimlilik ve maliyet avantajları sağlayarak değerli müşterilerinin rekabet pozisyonlarını güçlendirir. Müşterilerinin Endüstri 4.0’ın dijital dünyasındaki gelişimlerini hızlandırır. Yaşar Bilgi kurumsal yapısı, yıllara dayanan tecrübesi ve konusunda uzman kadrosu ile güvenilir teknoloji ortağınızdır.

 

www.astron.com.tr
www.yasarbilgi.com.tr

 
Paylaş